مارون
تولید کننده مبلمان لوکس فضای بیرونی و داخلی
مشاهده خدمات

خدمات مارون

مارون بهترین شرکت ارئه دهنده خدمات مبل شهری

گرین وال یا دیوار سبز

تولید مبلمان شهری

تولید کننده مبلمان فضای باز شامل گلدان و فلاورباکس فلزی و استیل، نیمکت و نشیمن های پرتابل، آبنما و آتشکده و سایر محصولات به صورت سفارشی.

چوب پلاست

تولید مبلمان داخلی

تولید کننده و مجری دکوراسیون اماکن اداری ، مجتمع تجاری ، هتل ، رستوران ها و فضاهای داخلی شامل گلدان و فلاورباکس ، نیمکت ، سطل زباله ، آبنما و غیره

اجرای محوطه سازی

محوطه سازی ، فضای سبز ، روف گاردن و تراس گاردن با بهره گیری از دانش متخصصین و استفاده از محصولات تولید شده توسط تیم تولید.

چوب پلاست

تولید و اجرای طرح

تولید و اجرای دکوراسیون داخلی مجتمع های تجاری و اداری شامل گلدان و فلاورباکس ، پارتیشن و دیوایدر ، مبلمان و تجهیزات مرتبط با اماکن عمومی و خصوصی

مجری پروژه های شما

مارون بهترین شرکت جهت اجرای انواع خدمات

با توجه به طراحی های بسیار متنوع و مختلف با توجه به سبک معماری های امروزی نیاز مشتری به محصولات متنوع نیز بیشتر میشود. در گروه تولیدی مارون تلاش شده تا در راستای پاسخ به تمام نیاز های شما. تماما کارها به صورت سفارشی در ابعاد و رنگ و طرح دلخواه شما تولید شود. این امر باعث تولید محصولی منحصر به فرد متناسب با طراحی، معماری و سبک زندگی شما میشود.

جهت اجرای پروژه های خود نیاز به مشاوره دارید. همین الان با پشتیبان شرکت تماس گرفته و مشاوره شوید.

محصولات مارون

فروش انواع گلدان، فلاورباکس، نیمکت و ....

فلاوباکس گالوانیزه رنگ الکترواستاتیک

گلدان و فلاورباکس

آبنما طبقاتی سیمانی

آتشکده و آبنما

مجری پروژه های شما

با توجه به طراحی های بسیار متنوع و مختلف با توجه به سبک معماری های امروزی نیاز مشتری به محصولات متنوع نیز بیشتر میشود. در گروه تولیدی مارون تلاش شده تا در راستای پاسخ به تمام نیاز های شما. تماما کارها به صورت سفارشی در ابعاد و رنگ و طرح دلخواه شما تولید شود.

جهت اجرای پروژه های خود نیاز به مشاوره دارید. همین الان با پشتیبان شرکت تماس گرفته و مشاوره شوید.